Филтри -

Асфалт плочи Bitelli

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Асфалт плочи Bitelli

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1993 Километража 10909 м/ч Сила
Литванија, Lentvaris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1992 Километража 6497 м/ч Сила
Италија, Pojana Maggiore (VI)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.060 € GBP 11.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 1994 Километража 9436 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Максимална дебелина на полагање 4 мм
Година 2002 Километража 9000 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција 3.100 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 1993 Километража 10909 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1994 Километража 6400 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 4327 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража 431 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Ширина на полагање 5000 мм
Година 1999 Километража 5600 м/ч Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2006 Километража 11468 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
9.020 € SEK 104.900 SEK
Асфалт павер со тркала
Година Километража 3928 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Асфалт павер со тркала
Ширина на полагање 4750 мм
Година 1997 Километража 6600 м/ч Сила
Ирска
асфалт павер со тркала Bitelli BB730
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1984 Километража 2325 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
аукција 4.532 € NOK 54.000 NOK
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража Сила
Норвешка, Askim
Контактирајте го продавачот
26.750 €
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 11200 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2002 Километража Сила
Малезија
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Франција, Paris
асфалт павер гасеничар Bitelli BB651C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 5450 м/ч Сила
Латвија, Riga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи