Филтри -

Телескопски дигалки Teupen

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Телескопски дигалки Teupen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 15 м
Година 2010 Километража 4524 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 4539 м/ч Сила
Холандија, 's-Heer Arendskerke
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Работна висина на подигање 35.5 м
Година Километража 1693 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
34.250 €
Работна висина на подигање 35.5 м
Година Километража 7958 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 33.5 м Работна висина на подигање 35.5 м
Година 2016 Километража 1900 м/ч Сила
Холандија, Andelst
телескопска дигалка Teupen LEO 31T
1
Контактирајте го продавачот
131.700 € GBP 112.500 GBP
Носивост 250 кг Висина на подигање 31 м
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Работна висина на подигање 25.2 м
Година Километража 3542 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
40.250 €
Работна висина на подигање 30 м
Година Километража 7333 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 50 м Работна брзина 10 км/ч Работна висина на подигање 50 м
Година 2006 Километража 1998 м/ч Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Работна висина на подигање 35 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Работна висина на подигање 35 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м
Година 2014 Километража 2661 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 12.75 м Работна висина на подигање 6.05 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Barbarano-Mossano (VI)
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 4500 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Висина на подигање 30 м
Година 2009 Километража 10367 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Година 2006 Километража 8243 м/ч Сила
Италија, Prato
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
109.750 €
Работна висина на подигање 35 м
Година Километража 1133 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
43.420 € PLN 185.000 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 21 м Работна висина на подигање 23 м
Година 2011 Километража 1280 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Висина на подигање 28.2 м Работна висина на подигање 30 м
Година 2012 Километража 410223 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м
Година 2014 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 35 м
Година 2020 Километража 109 м/ч Сила
Хрватска, Dugo Selo
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Работна висина на подигање 31 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м
Година 2009 Километража 3840 м/ч Сила
Холандија, Dordrecht
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се