Ножична платформа JLG 2030 ES

PDF
ножична платформа JLG 2030 ES
ножична платформа JLG 2030 ES
ножична платформа JLG 2030 ES слика 2
ножична платформа JLG 2030 ES слика 3
ножична платформа JLG 2030 ES слика 4
ножична платформа JLG 2030 ES слика 5
ножична платформа JLG 2030 ES слика 6
ножична платформа JLG 2030 ES слика 7
ножична платформа JLG 2030 ES слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
6.400 €
Нето цена
7.616 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JLG
Модел:  2030 ES
Тип:  ножична платформа
Година на производство:  2009
Работни часови:  330 м/ч
Локација:  Романија Bistrița
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  DR35468
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Ножична платформа JLG 2030 ES

Романски
An fabricatie 2009
330 ore functionare
Inaltime lucru 8 m
Dimensiuni platforma:
L x l : 2.3 x 0,7 m
Capacitate ridicare 360 kg
Greutate proprie 2060 kg
Iscirizare valabila
Detalii la telefon
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JLG 2646 ES 6.900 € Ножична платформа 2008 700 м/ч Романија, Bistrița
Haulotte Compact 10 6.250 € Ножична платформа 2009 390 м/ч Романија, Bihor
JLG 2630 ES 4.840 € Ножична платформа 2008 573 м/ч Полска, Pleszew
JLG 2646 ES 5.301 € Ножична платформа 2011 236 м/ч Полска, Pleszew, Wielkopolskie