Филтри -

Ножични платформи Skyjack

Резултати од пребарување: 295 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

295 огласа: Ножични платформи Skyjack

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.220 € PLN 65.900 PLN
Носивост 454 кг Висина на подигање 9.3 м Работна висина на подигање 11.3 м
Година 2015 Километража 1013 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
аукција аукција
Носивост 227 кг
Година 2014 Километража 232 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
аукција аукција
Носивост 227 кг
Година 2014 Километража 2412 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 8,57 € SEK 100 SEK
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
17.300 € PLN 74.900 PLN
Носивост 681 кг Работна брзина 0.72 км/ч Висина на подигање 15.2 м Работна висина на подигање 17.2 м
Година 2013 Километража 1751 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
16.140 € PLN 69.900 PLN
Носивост 454 кг Висина на подигање 9.7 м Работна висина на подигање 11.7 м
Година 2015 Километража 302 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
6.905 € PLN 29.900 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 5.8 м Работна висина на подигање 7.8 м
Година 2018 Километража 175 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Носивост 681 кг Работна висина на подигање 7.9 м
Година Километража Сила
Белгија, Hasselt
ножична платформа Skyjack SJ6826 RT
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 408 кг
Година 2007 Километража 437 м/ч Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
11.520 € PLN 49.900 PLN
Носивост 681 кг Висина на подигање 12.5 м Работна висина на подигање 14.5 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
6.905 € PLN 29.900 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 5.8 м Работна висина на подигање 7.8 м
Година 2018 Километража 102 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
9.215 € PLN 39.900 PLN
Носивост 317 кг Висина на подигање 9.7 м Работна висина на подигање 11.7 м
Година 2016 Километража 277 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 681 кг Висина на подигање 12.5 м Работна висина на подигање 14.5 м
Година 2016 Километража Сила
Полска, Księżyno
ножична платформа Skyjack SJ9250
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 11.5 м
Година 2011 Километража 212 м/ч Сила
Холандија, Dordrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 9.9 м
Година 2013 Километража 181 м/ч Сила
Холандија, Dordrecht
Контактирајте го продавачот
6.443 € PLN 27.900 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 5.8 м Работна висина на подигање 7.8 м
Година 2016 Километража 54 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
5.982 € PLN 25.900 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 5.8 м Работна висина на подигање 7.8 м
Година 2015 Километража 142 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
9.215 € PLN 39.900 PLN
Носивост 454 кг Висина на подигање 7.9 м Работна висина на подигање 9.8 м
Година 2019 Километража 76 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
25.690 € GBP 22.000 GBP
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 681 кг Висина на подигање 14.5 м
Година 2018 Километража 1504 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
аукција 2.250 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 7.8 м
Година 2012 Километража 182 м/ч Сила
Германија, Holzheim
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 295 огласа
Прикажи
Претплати се