Филтри -

Ножични платформи Zoomlion

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Ножични платформи Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 6.5 м
Година Километража 86 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 680 кг Висина на подигање 18 м Работна висина на подигање 18 м
Година 0/2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови ножична платформа Zoomlion 0607 AC-Li нови ножична платформа Zoomlion 0607 AC-Li нови ножична платформа Zoomlion 0607 AC-Li
3
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 240 кг Работна висина на подигање 8 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 350 кг Висина на подигање 12 м Работна висина на подигање 12 м
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража 49 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража 49 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 11.8 м
Година Километража 102 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 8 м
Година Километража 85 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 5.79 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 5.79 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 380 кг Висина на подигање 6 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 680 кг Висина на подигање 16 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 8.02 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 240 кг Висина на подигање 4.51 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kostrzyn nad Odrą
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Година Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се