Натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7

PDF
натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7
натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7
натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7 слика 2
натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7 слика 3
натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7 слика 4
натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7 слика 5
натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7 слика 6
натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  WA 500-7
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  2015
Работни часови:  12600 м/ч
Локација:  Германија Fürstenstein
Датум на објавување:  18.6.2024
Machineryline ID:  VA31111
Опис
Вкупни димензии:  широчина - 3.48 м, височина - 3.67 м
Мотор
Сила:  263 kW (358 кс)
Оски
Оски:  2
Кабина
Клима уред: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Натоварувач со тркала Komatsu WA 500-7

Германски
Bucket volume: 5.5
Nettogewicht: 35
Höhe: 3.67
Breite: 3.48
Cab
Four-wheel steering
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu WA 470-8 69.800 € Натоварувач со тркала 2017 7300 м/ч Германија, Lemgo
Komatsu WA 320 PZ-6 48.950 € Натоварувач со тркала 2013 9619 м/ч Германија, Lemgo
Liebherr L 566 2plus2 89.950 € Натоварувач со тркала 2014 7984 м/ч Германија, Lemgo