Нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000

PDF
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Gayk
Модел:  HRE 3000
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2024
Локација:  Украина
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  UP39800
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Состојба
Состојба:  нов
Дополнителни информации
Боја:  портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина
Нови Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина, Chernivtsi
Нови Gayk HRE 1000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина
Нови Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина
Нови Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2023 Украина, Chernivtsi