Нови машина за набивање столбови Turchi 300F

PDF
нови машина за набивање столбови Turchi 300F
нови машина за набивање столбови Turchi 300F
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 2
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 3
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 4
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 5
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 6
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 7
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 8
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 9
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 10
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 11
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 12
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 13
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 14
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 15
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 16
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 17
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 18
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 19
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 20
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 21
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 22
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 23
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 24
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 25
Заинтересирани сте за огласот?
1/25
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Turchi
Модел:  300F
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2024
Локација:  Украина
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  ZB39751
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Опис
Вкупни димензии:  2.1 м × 2.35 м × 2.67 м
Мотор
Марка:  Yanmar
Сила:  45 kW (61.22 кс)
Гориво:  дизел
Зафатнина:  1800 cм³
Број на цилиндри:  3
Состојба
Состојба:  нов
Прво лакирање: 
Оригинална боја: 
Гаранција::  1 година
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Нови машина за набивање столбови Turchi 300F

Украински
ALEANDA офіційний представник Turchi

Швидкість перекладу машини - 1,92 - 3,33 км/год
Максимальний високий пост - 4400 мм
Робочий об'єм - 2.190 см3
Потужність при 2600 об/хв - 31,3 кВт
Фільтр - Електричний та сухий
Витрата олії - 60-90 л/хв, 70-100 л/хв
Сила удару - 950/1200 Джоуль
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови Turchi 300F цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина
Нови Turchi 300-F 77.000 € Машина за набивање столбови 2024 Казахстан, Boscobel
Нови Turchi 260-S цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина, Chernivtsi
Нови Turchi 300/F 77.000 € Машина за набивање столбови 2024 Украина, Chernivtsi
Нови Turchi 300F цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Euro 5 Украина