Машина за набивање столбови Gayk HRE 3000

PDF
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 2
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 3
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 4
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 5
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 6
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 7
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 8
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 9
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 10
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 11
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Gayk
Модел:  HRE 3000
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2020
Работни часови:  2400 м/ч
Локација:  Украина Чернівці
Датум на објавување:  19.6.2024
Machineryline ID:  RM37134
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Gayk HRE3000 84.000 € Машина за набивање столбови 05/2020 200 м/ч Украина, Chernivtsi
Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2019 Украина, Chernivtsi
Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2017 1720 м/ч Украина, Chernivtsi
Gayk HRE 3000 75.500 € Машина за набивање столбови 2016 2000 м/ч Украина, Chernivtsi
Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2017 1720 м/ч Украина
Mitsubishi MW1000 цена на барање Машина за набивање столбови 2017 1000 м/ч Украина