Багер-натоварувач CATERPILLAR 428F2

PDF
PDF
77.150 €
950.000.000 UZS
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 428F2
Тип багер-натоварувач
Локација Узбекистан
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID BT29173
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер-натоварувач CATERPILLAR 428F2

Руски
Бизнес
Экскаватор-погрузчик CAT 428F2 отличается высокой производительностью
топливной эффективностью
улучшенной гидросистемой и новейшим рабочим местом оператора
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CATERPILLAR 428F2 73.000 € Багер-натоварувач 2018 Украина, Житомир
CATERPILLAR 444F2 77.380 € Багер-натоварувач 2015 5990 м/ч Полска, Łomianki
CATERPILLAR 444 F2 78.000 € Багер-натоварувач 2016 Полска, Markowice
CATERPILLAR 432F2 84.940 € Багер-натоварувач 2018 5150 м/ч Полска, Łomianki