Филтри -

Индустриски опреми Tornos

Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

151 огласа: Индустриски опреми Tornos

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
549.000 €
Струг за метал
Година 2018 Километража 8070 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
аукција 1.500 €
Струг за метал
Година Километража Сила
Полска, Nowa Wies
Troostwijk Auctions
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Струг за метал
Година 2001 Километража 45716 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Струг за метал
Година 2010 Километража 31217 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Глодалица за метал
Година 2019 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1998 Километража Сила
Германија, Karlsbad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1998 Километража Сила
Германија, Karlsbad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1997 Километража Сила
Германија, Karlsbad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1996 Километража Сила
Германија, Karlsbad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1997 Километража Сила
Германија, Karlsbad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2000 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2000 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2018 Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1997 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2005 Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
друга машина за обработка на метал Tornos ROBOBAR SBF-320 друга машина за обработка на метал Tornos ROBOBAR SBF-320
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2011 Километража Сила
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1982 Километража Сила
Германија, Karlsbad
струг за метал Tornos T 4 струг за метал Tornos T 4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos T 4 струг за метал Tornos T 4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се