Филтри -

Стругови за метал Tornos

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

99 огласа: Стругови за метал Tornos

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови СБК
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража СБК СБК
Швајцарија, Basel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража СБК
Италија, Brescia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимален пречник на вртежи 12.5 мм Дијаметар на вретено 12 мм Брзина на вретено 1050 врт/мин Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 10 струг за метал Tornos R 10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2008 Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos M 7 струг за метал Tornos M 7 струг за метал Tornos M 7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 16 струг за метал Tornos R 16
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 8.2 kW
Година 2018 Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos M 7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos M 7 струг за метал Tornos M 7 струг за метал Tornos M 7
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимален пречник на вртежи 12.5 мм Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 10 струг за метал Tornos R 10 струг за метал Tornos R 10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos R 10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна должина на вретено 8000 мм Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos M 7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos T 4 струг за метал Tornos T 4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos M 4 струг за метал Tornos M 4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos M 4 струг за метал Tornos M 4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
струг за метал Tornos T 4 струг за метал Tornos T 4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Швајцарија, Brugg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Претплати се