Филтри -

Индустриски опреми Hurco

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Индустриски опреми Hurco

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
центар за машинска обработка Hurco VMX42t центар за машинска обработка Hurco VMX42t центар за машинска обработка Hurco VMX42t
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2011 Километража Сила
Германија, Berlin
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
центар за машинска обработка Hurco VMX 10i
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2011 Километража Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2008 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Година Километража Сила
Германија, Pullach
друга машина за обработка на метал Hurco VMX42i друга машина за обработка на метал Hurco VMX42i
2
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2022 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2017 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
друга машина за обработка на метал Hurco VMX 42 SRTi друга машина за обработка на метал Hurco VMX 42 SRTi друга машина за обработка на метал Hurco VMX 42 SRTi
3
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2013 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
центар за машинска обработка Hurco BMC 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2004 Километража Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2010 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Центар за машинска обработка
Година 2005 Километража Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Schijndel
центар за машинска обработка Hurco BMC 4020HT центар за машинска обработка Hurco BMC 4020HT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 1998 Километража Сила
Германија, Stuttgart
центар за машинска обработка Hurco BMC-30/ SSM центар за машинска обработка Hurco BMC-30/ SSM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 1997 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 1998 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2000 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2012 Километража 18513 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Глодалица за метал
Година 2006 Километража 44000 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
24.750 €
Центар за машинска обработка
Година 2007 Километража 26646 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2008 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2003 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2000 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2007 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи