Филтри -

Индустриски опреми Hunkeler

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Индустриски опреми Hunkeler

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1975 Километража Сила
Холандија, Heemstede
машина за заокружување Hunkeler BRM500 машина за заокружување Hunkeler BRM500 машина за заокружување Hunkeler BRM500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за заокружување
Година 1970 Километража Сила
Холандија, Heemstede
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга печатарска машина
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Heemstede
машина за лепење Hunkeler LAM500 машина за лепење Hunkeler LAM500 машина за лепење Hunkeler LAM500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Heemstede
машина за лепење Hunkeler LAM600 машина за лепење Hunkeler LAM600 машина за лепење Hunkeler LAM600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Heemstede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вентилациска опрема
Година 2019 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за книги
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувач на големо количество хартија
Година 1982 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење
Година 2005 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга печатарска машина
Година 1990 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувач на големо количество хартија
Година 1986 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувач на големо количество хартија
Година 1994 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувач на големо количество хартија
Година 1988 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1985 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
преса за книги Hunkeler ADP 50/70 преса за книги Hunkeler ADP 50/70
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за книги
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за заокружување
Година Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за заокружување
Година Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за заокружување
Година 1978 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за заокружување
Година 1986 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
машина за укоричување Hunkeler Rounding Machine Hunkeler BDR 40 (4344/1)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
секач за хартија Hunkeler HL6 секач за хартија Hunkeler HL6 секач за хартија Hunkeler HL6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Фреквенција на струја 60 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ламинатор
Година Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Paper jogger
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи