Филтри -

Индустриски опреми Holz-Her

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

39 огласа: Индустриски опреми Holz-Her

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Машина за кантирање
Напон 380
Година 2006 Километража 13168 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Напон 380
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Вертикална панелна пила
Напон 380
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Вертикална панелна пила
Напон 380
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Вертикална панелна пила
Напон 380
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Вертикална панелна пила
Напон 380
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Wijchen
електричен фидер Holz-Her 1117 електричен фидер Holz-Her 1117 електричен фидер Holz-Her 1117
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен фидер
Година Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Вертикална панелна пила
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
СБК СБК
Година 2001 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2000 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
пила со лизгачка маса Holz-Her CUT 6120 пила со лизгачка маса Holz-Her CUT 6120
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
машина за кантирање Holz-Her BENJAMIN 1491 машина за кантирање Holz-Her BENJAMIN 1491 машина за кантирање Holz-Her BENJAMIN 1491
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 1988 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Напон 380
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Година Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Година 2009 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2000 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 1992 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хоризонтална панелна пила
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2023 Километража Сила
Германија, Location:nuremberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2010 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи