Филтри -

Индустриски опреми Boschert

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Индустриски опреми Boschert

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Напон 400
Година 1999 Километража Сила
Германија, Ahaus
гилотински ножици Boschert G-CUT 4010 гилотински ножици Boschert G-CUT 4010 гилотински ножици Boschert G-CUT 4010
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година Километража Сила
Германија, Munich
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење метални лимови
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за брусење дрво
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2008 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Ударна преса за штанцање
Година 2004 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година 2000 Километража Сила
Германија, Guenzburg
ударна преса за штанцање Boschert EL 1000 Rotation ударна преса за штанцање Boschert EL 1000 Rotation
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година 2000 Километража Сила
Германија, Guenzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година 1999 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година 2015 Километража Сила
Германија, Guenzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година 1990 Километража Сила
Германија, Bühl-Weitenung
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2008 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење на агол
Година 1996 Километража Сила
Германија, Ahaus
ударна преса за штанцање Boschert EL 750 DIGI ударна преса за штанцање Boschert EL 750 DIGI ударна преса за штанцање Boschert EL 750 DIGI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година Километража Сила
Португалија, Mozelos VFR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2018 Километража 9855 м/ч Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
ударна преса за штанцање Boschert EL500 CNC ударна преса за штанцање Boschert EL500 CNC ударна преса за штанцање Boschert EL500 CNC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година 1994 Километража Сила
Германија, Eislingen
друга машина за обработка на метал Boschert Compact 750 друга машина за обработка на метал Boschert Compact 750 друга машина за обработка на метал Boschert Compact 750
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2018 Километража 40 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
машина за површинско брусење Boschert Easy-Sharp
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за површинско брусење
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
машина за сечење на агол Boschert MINI S K30/120 машина за сечење на агол Boschert MINI S K30/120
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење на агол
Година 1987 Километража Сила
Германија, Guenzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење на агол
Година 2001 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење на агол
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи