Филтри -

Градежни машини Bobcat од Кина

Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

157 огласа: Градежни машини Bobcat од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1000 кг
Година 03/2023 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Мини натоварувач
Носивост 2000 кг Брзина 6 км/ч
Година 02/2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.260 €
Мини натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 1386 кг Брзина 55 км/ч
Година 2018 Километража 3445 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Мини натоварувач
Година 2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Мини натоварувач
Евро Euro 3
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
мини натоварувач Bobcat S300 мини натоварувач Bobcat S300 мини натоварувач Bobcat S300
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Мини натоварувач
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.570 €
Мини натоварувач
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 10.970 €
Мини натоварувач
Евро Euro 3
Година 2018 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.683 €
Мини натоварувач
Година 2016 Километража 1807 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.300 €
Мини натоварувач
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Мини натоварувач
Носивост 924 кг
Година 04/2019 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.140 €
Мини натоварувач
Година 02/2021 Километража 2035 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Мини натоварувач
Носивост 748 кг
Година 03/2019 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.210 €
Мини натоварувач
Носивост 1400 кг
Година 2020 Километража 35 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.750 €
Мини натоварувач
Носивост 750 кг Брзина 35 км/ч
Година 2020 Километража 600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.440 €
Мини натоварувач
Носивост 924 кг Брзина 38 км/ч
Година 2020 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.750 €
Мини натоварувач
Година 02/2019 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.600 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1380 кг
Година 2020 Километража 800 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Мини натоварувач
Носивост 2800 кг Брзина 11.8 км/ч
Година 01/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Мини натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 924 кг Брзина 18 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.800 US$ EUR ≈ 9.959 €
Мини натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 500 кг Брзина 48 км/ч
Година 2018 Километража 1819 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи
Претплати се