Филтри -

Вакуум багери SCANIA

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Вакуум багери SCANIA: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
179.800 € PLN 848.000 PLN
Зафатнина 11000 м³
Година 2008 Километража 100100 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
110.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9000 м³
Година 2003 Километража 182500 км Сила
Полска, Niwy 8
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
241.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 112000 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12000 м³
Година 2004 Километража 271000 км Сила 480 кс
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Носивост 11955 кг Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³ Модел Envac
Година 2008-01-29 Километража 92711 км Сила 380 кс
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се