Филтри -

Вакуум багери MAN

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Вакуум багери MAN: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Носивост 2370 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 307811 км Сила 390 кс
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
47.200 € Без ДДВ
Носивост 9260 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-02-23 Километража 309900 км Сила
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
197.200 € PLN 930.000 PLN
Година 2009 Километража 228240 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
31.200 € Без ДДВ
Модел RSP MTS
Година 2000 Километража 80300 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-10-27 Километража 12922 км Сила 653 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 112871 км Сила 440 кс
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се