Натоварувач со тркала Caterpillar 980C

PDF
натоварувач со тркала Caterpillar 980C
натоварувач со тркала Caterpillar 980C
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 2
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 3
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 4
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 5
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 6
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 7
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 8
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 9
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 10
натоварувач со тркала Caterpillar 980C слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
25.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  980C
Тип:  натоварувач со тркала
Година на производство:  1990
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  LW40496
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 950F II 27.000 € Натоварувач со тркала 1993 Полска, Lubartów
Caterpillar 950B 29.000 € Натоварувач со тркала 1986 Полска, Lubartów
Caterpillar 960F 27.000 € Натоварувач со тркала 1995 Полска, Lubartów
Caterpillar 950G 28.000 € Натоварувач со тркала 2001 Полска, Lubartów
Caterpillar 914G 21.200 € Натоварувач со тркала 2004 Полска, Lubartów
Caterpillar 962H 39.000 € Натоварувач со тркала 2008 Полска, Lubartów