Машина за набивање столбови Gayk HRE 3000

PDF
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 2
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 3
машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
83.500 €
Нето цена
100.200 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Gayk
Модел:  HRE 3000
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2020
Работни часови:  889 м/ч
Локација:  Романија Велень
Датум на објавување:  19.6.2024
Каталошки број на продавачот:  +380671800291
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за набивање столбови Gayk HRE 3000

Украински
Установка в ідеальному стані
За всіма питаннями звертайтесь за телефоном
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Gayk HRE 3000 83.500 € Машина за набивање столбови 2020 918 м/ч Романија, Bucharest
Gayk HRE3000 84.000 € Машина за набивање столбови 05/2020 200 м/ч Украина, Chernivtsi
Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2020 2400 м/ч Украина, Chernivtsi
Нови Turchi 300F 77.000 € Машина за набивање столбови 2024 Романија, Велень
Gayk HRE 3000 75.500 € Машина за набивање столбови 2016 2000 м/ч Украина, Chernivtsi
Gayk HRE 3000 цена на барање Машина за набивање столбови 2019 Украина, Chernivtsi