Машина за набивање столбови Delmag D16/32

PDF
машина за набивање столбови Delmag D16/32
машина за набивање столбови Delmag D16/32
машина за набивање столбови Delmag D16/32 слика 2
машина за набивање столбови Delmag D16/32 слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
17.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Delmag
Модел:  D16/32
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2012
Локација:  Германија Peutenhausen / Gachenbach
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  MASV-2009-DG
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  383

Дополнителни информации — Машина за набивање столбови Delmag D16/32

Германски
Technische Daten

Seriennummer
383
Für dieses Angebot ist in Ihrer Sprache kein Beschreibungstext vorhanden.

Es liegen Beschreibungen in folgenden Sprachen vor:
English.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

ICE 900 Powerpack цена на барање Машина за набивање столбови 2011 2072 м/ч Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Gayk HRE 1000 3000 4000 цена на барање Машина за набивање столбови 2012 1450 м/ч Германија, Elsenfeld
Liebherr 1500 H цена на барање Машина за набивање столбови 2014 200 м/ч Германија, Peutenhausen / Gachenbach
ICE 28 RFS цена на барање Машина за набивање столбови 2011 5900 м/ч Германија, Schrobenhausen
ABI Mobilramm ABI TM11/14 SL цена на барање Машина за набивање столбови 2013 7950 м/ч Германија, Schrozberg