Багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340

PDF
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340 слика 2
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340 слика 3
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340 слика 4
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340 слика 5
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340 слика 6
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340 слика 7
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340 слика 8
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL340 слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
25.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Fuchs
Модел:  MHL340
Тип:  багер за манипулација на материјали
Година на производство:  2006
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  NB40113
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Fuchs MHL340 FQC цена на барање Багер за манипулација на материјали 2006 9930 м/ч Полска, Buczek
Fuchs MHL 340 цена на барање Багер за манипулација на материјали 2006 11925 м/ч Полска, Buczek
Fuchs MHL 340 цена на барање Багер за манипулација на материјали 2007 17980 м/ч Полска, Buczek
Fuchs MHL 340 цена на барање Багер за манипулација на материјали 2007 15660 м/ч Полска, Buczek
Fuchs mhl 350 57.840 € Багер за манипулација на материјали 2005 8600 м/ч Полска
Fuchs MHL 360 320 331 340 350 60.160 € Багер за манипулација на материјали 2005 13411 м/ч Полска, Dąbrowa Górnicza