Филтри -

Индустриски опреми König

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Индустриски опреми König

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2011 Километража Сила
Германија, Mörfelden Walldorf
друга опрема за обработка на храна König ECO TWIN 800 Classic Rex друга опрема за обработка на храна König ECO TWIN 800 Classic Rex друга опрема за обработка на храна König ECO TWIN 800 Classic Rex
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за обработка на храна
Година 2010 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
разделувач на тесто König I-REX T4/3S-1/1-85/9 разделувач на тесто König I-REX T4/3S-1/1-85/9 разделувач на тесто König I-REX T4/3S-1/1-85/9
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
разделувач на тесто König Rex Industrie T 5/4 разделувач на тесто König Rex Industrie T 5/4 разделувач на тесто König Rex Industrie T 5/4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2017 Километража Сила
Германија, Bielefeld
линија за производство на леб König Combiline 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за производство на леб
Година 2008 Километража Сила
Германија, Mörfelden Walldorf
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Друга пекарска опрема
Година 2004 Километража Сила
Германија, Enger
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2021 Километража Сила
Германија, Mörfelden Walldorf
друга пекарска опрема König Celba Multiroll-S 50 N
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Година Километража Сила
Германија, Weeze
разделувач на тесто König Schr KB
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Weeze
разделувач на тесто König MINI REX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Weeze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2013 Километража Сила
Германија, Mörfelden Walldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Миксер за тесто
Година Километража Сила
Полска, Siemianowice Slaskie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2011 Километража Сила
Полска, Siemianowice Slaskie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2015 Километража Сила
Германија, Mörfelden Walldorf
друга пекарска опрема König HK1100/2400 друга пекарска опрема König HK1100/2400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Година 2009 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Ламинатор за тесто
Година 2005 Километража Сила
Германија, Enger
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за производство
Година 2016 Километража Сила
Германија, Mörfelden Walldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Година Километража Сила
Хрватска, Vukovar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење со мерење
Година 2009 Километража Сила
Германија, Berlin
разделувач на тесто König KÖNIG CERES 2.0
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Хрватска, Vukovar
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се