Филтри -

Индустриски опреми Hesse+Co

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

63 огласа: Индустриски опреми Hesse+Co

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови plate rolling machine Hesse+Co by SAHINLER 4R HSS 20-280
1
Контактирајте го продавачот
82.900 €
Plate rolling machine
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Гилотински ножици
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за сечење цевки Hesse+Co by SAHINLER BT 114 S
1
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Машина за сечење цевки
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
останата опрема за заварување Hesse+Co  Profi-Set
1
Контактирајте го продавачот
2.380 €
Останата опрема за заварување
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Plate rolling machine
Година 2007 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење на агол
Година 1996 Километража Сила
Германија, Bünde
нови струг за метал Hesse+Co ZMM CU 1250 RD
1
Контактирајте го продавачот
121.780 €
Струг за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови хидраулична преса Hesse+Co DURMA AD-R 30175 нови хидраулична преса Hesse+Co DURMA AD-R 30175
2
Контактирајте го продавачот
76.324 €
Хидраулична преса
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови преса за метал Hesse+Co by DIRINLER CDCS 1100 P81
1
Контактирајте го продавачот
79.600 €
Преса за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови преса за метал Hesse+Co by DIRINLER CDCH 2000 P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови погонска преса Hesse+Co  DIRINLER CDCS 1300 P81
1
Контактирајте го продавачот
97.700 €
Погонска преса
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови тракаста пила за метал Hesse+Co BIANCO 370 M SA нови тракаста пила за метал Hesse+Co BIANCO 370 M SA
2
Контактирајте го продавачот
8.680 €
Тракаста пила за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови машина за виткање лим Hesse+Co ISITAN IKMP 1,2 нови машина за виткање лим Hesse+Co ISITAN IKMP 1,2
2
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Машина за виткање лим
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Тракаста пила за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
26.300 €
Тракаста пила за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Тракаста пила за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
19.100 €
Тракаста пила за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Тракаста пила за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови тракаста пила за метал Hesse+Co BEKA-MAK BMSY 320 GL
1
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Тракаста пила за метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Тракаста пила за метал
Година 2022 Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови одмотувач за валан метал Hesse+Co by COILTECH PRO 80 - 600 нови одмотувач за валан метал Hesse+Co by COILTECH PRO 80 - 600
2
Контактирајте го продавачот
27.150 €
Одмотувач за валан метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови одмотувач за валан метал Hesse+Co by COILTECH PRO 80 - 300 нови одмотувач за валан метал Hesse+Co by COILTECH PRO 80 - 300
2
Контактирајте го продавачот
25.440 €
Одмотувач за валан метал
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови хидраулична преса Hesse+Co LFSS HKP 150
1
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Хидраулична преса
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Контактирајте го продавачот
143.670 €
Машина за сечење плазма
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови plate rolling machine Hesse+Co DURMA HRB-4 30240
1
Контактирајте го продавачот
66.200 €
Plate rolling machine
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи