Филтри -

Индустриски опреми Bertolaso

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

99 огласа: Индустриски опреми Bertolaso

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година 1994 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Напон 380
Година 1995 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година 1993 Километража 920 м/ч Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 1997 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
друга опрема за производство на пијалоци Bertolaso Push 210 друга опрема за производство на пијалоци Bertolaso Push 210
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за производство на пијалоци
Година 2002 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 1999 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 2021 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година Километража 24000 м/ч Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 2014 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Напон 380
Година 2021 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
машина за затворање Bertolaso Sigma 103 машина за затворање Bertolaso Sigma 103
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година 1983 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година 1990 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
линија за полнење Bertolaso Athena линија за полнење Bertolaso Athena линија за полнење Bertolaso Athena
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
машина за миење шишиња Bertolaso 25 pinze | 6.000 bph машина за миење шишиња Bertolaso 25 pinze | 6.000 bph
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за миење шишиња
Година 1999 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 2010 Километража Сила
Австрија, Location:graz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Напон 380
Година 1998 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Напон 380
Година 1983 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
машина за затворање Bertolaso Delta 504 R машина за затворање Bertolaso Delta 504 R
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
машина за затворање Bertolaso R.F | 3.000 bph машина за затворање Bertolaso R.F | 3.000 bph машина за затворање Bertolaso R.F | 3.000 bph
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година 1989 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
машина за миење шишиња Bertolaso OZOMIX 300 машина за миење шишиња Bertolaso OZOMIX 300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за миење шишиња
Година 1992 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Напон 380
Година 1996 Километража Сила
Италија, (Verona) - Italy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година 1978 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година 1987 Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година Километража Сила
Италија, Bovolone – VR (Italy)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи