Стрела за заливање со бетон Aliva AL305

PDF
стрела за заливање со бетон Aliva AL305
стрела за заливање со бетон Aliva AL305
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 2
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 3
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 4
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 5
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 6
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 7
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 8
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 9
стрела за заливање со бетон Aliva AL305 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
2.750 US$
Нето цена
≈ 2.573 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Aliva
Модел:  AL305
Тип:  стрела за заливање со бетон
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  9260
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  златен

Дополнителни информации — Стрела за заливање со бетон Aliva AL305

Шпански
A
No. Serie: 3022
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи