Вибратор за бетон Wacker M2000

PDF
вибратор за бетон Wacker M2000
вибратор за бетон Wacker M2000
вибратор за бетон Wacker M2000 слика 2
вибратор за бетон Wacker M2000 слика 3
вибратор за бетон Wacker M2000 слика 4
вибратор за бетон Wacker M2000 слика 5
вибратор за бетон Wacker M2000 слика 6
вибратор за бетон Wacker M2000 слика 7
вибратор за бетон Wacker M2000 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
330 US$
Нето цена
≈ 308,80 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Wacker
Модел:  M2000
Тип:  вибратор за бетон
Година на производство:  2014
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  13096
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вибратор за бетон Wacker M2000

Шпански
VIVRADOR ELECTRICO
115 V. 15 AMP. 50-60 Hz. VELOCIDAD DE SALIDA 17,500 RPM. PESA 5.9 KG
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Wacker M2000 цена на барање Вибратор за бетон 2017 Мексико, Chihuahua
Wacker Neuson M2500 цена на барање Вибратор за бетон 2015 Мексико, Chihuahua
Honda CV386M 1.750 US$ Вибратор за бетон 2017 Мексико, Chihuahua
Honda CV386M 1.750 US$ Вибратор за бетон 2017 Мексико, Chihuahua