Стационарен воздушен компресор KICE VJ4X10X10

PDF
стационарен воздушен компресор KICE VJ4X10X10
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  стационарен воздушен компресор
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  13629
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Стационарен воздушен компресор KICE VJ4X10X10

Шпански
marca: KICE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Texaco 1.5 IN цена на барање Стационарен воздушен компресор Мексико, Chihuahua
VARIOS 500 US$ Стационарен воздушен компресор Мексико, Chihuahua
UNIDAD HIDRAULICA цена на барање Стационарен воздушен компресор 2002 Мексико, Chihuahua
Ingersoll Rand 721 2.400 € Стационарен воздушен компресор 2001 3805 м/ч Германија, Saarlouis