Стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150

PDF
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 2
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 3
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 4
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 5
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 6
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 7
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 8
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 9
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Ingersoll Rand
Модел:  SSR UP6-25-150
Тип:  стационарен воздушен компресор
Година на производство:  2006
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  12960
Мотор
Марка:  ELECTRICO INGERSOLL RAND DE 25 HP
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand SSR UP6-25-150

Шпански
1760 RPM
TRIFASICO
23.8 AMPERS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Ingersoll Rand YG 0260 15.500 € Стационарен воздушен компресор 2006 Португалија, Ramalhal
Ingersoll Rand Sierra SM 250 15.500 € Стационарен воздушен компресор 2006 8 бар Португалија, Ramalhal
Ingersoll Rand SIERRA SL45 цена на барање Стационарен воздушен компресор 2007 Шпанија, Barcelona
Ingersoll Rand XHP 1170SCAT цена на барање Стационарен воздушен компресор 2007 6000 м/ч Кипар, Kalo Chorio
UNIDAD HIDRAULICA цена на барање Стационарен воздушен компресор 2002 Мексико, Chihuahua
Ingersoll Rand UNIGY 3.119 € Стационарен воздушен компресор 2004 1700 л/мин Полска