Стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U

PDF
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U слика 2
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U слика 3
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U слика 4
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U слика 5
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U слика 6
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U слика 7
стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
4.250 US$
Нето цена
≈ 3.948 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  стационарен воздушен компресор
Година на производство:  1984
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15340
Мотор
Марка:  Perkins PERKINS 4.108 A DIESEL 4 CILINDROS
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Стационарен воздушен компресор LEROI Q125DP-U

Шпански
Capacidad: 125 CFM
marca: LEROI
CAPACIDAD DE 125 CFM
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Texaco 1.5 IN цена на барање Стационарен воздушен компресор Мексико, Chihuahua
VARIOS 500 US$ Стационарен воздушен компресор Мексико, Chihuahua
UNIDAD HIDRAULICA цена на барање Стационарен воздушен компресор 2002 Мексико, Chihuahua
KICE VJ4X10X10 цена на барање Стационарен воздушен компресор Мексико, Chihuahua
Kaeser SK 18 цена на барање Стационарен воздушен компресор 1984 Германија, Berlin
Estrellla AG (CH) 4000 Ltr цена на барање Стационарен воздушен компресор 1985 Холандија, Barneveld