Стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T

PDF
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T слика 2
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T слика 3
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T слика 4
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T слика 5
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T слика 6
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T слика 7
стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
2.750 US$
Нето цена
≈ 2.566 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Lincoln
Модел:  AC256T
Тип:  стационарен воздушен компресор
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8207
Мотор
Марка:  ELECTRICO TOSHIBA
Сила:  20 кс (14.7 kW)
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Стационарен воздушен компресор Lincoln AC256T

Шпански
Año
No. Serie
VOLTAJE DE 230/460
RPM 1,750
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Ingersoll Rand 721 2.400 € Стационарен воздушен компресор 2001 3805 м/ч Германија, Saarlouis
GHH Rand CG80 refurbished 3.000 € Стационарен воздушен компресор 2018 Полска, LUBLIN KAMIONKA