Филтри -

Ножични платформи Airo

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Ножични платформи Airo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 14 м
Година 2011 Километража 907 м/ч Сила
Холандија, Hedel
ножична платформа Airo SF820IR
1
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Година 2006 Километража Сила
Италија, Albinea
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 14 м
Година 2001 Километража 961 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 14 м
Година 01/2002 Километража 332 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 15.8 м
Година 2002 Километража 321 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
15.030 € GBP 12.790 GBP
Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 70 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 17 м Работна висина на подигање 19 м
Година Километража 326 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 366 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 10 м
Година 2008 Километража 426 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Висина на подигање 19 м
Година 2017 Километража 542 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Висина на подигање 19 м
Година 2017 Километража 584 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 90 кг Висина на подигање 0.5 м Работна висина на подигање 4.9 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Barbarano-Mossano (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 14 м
Година 2010 Километража 624 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 14 м
Година 2012 Километража 347 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Носивост 500 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
10.660 € Без ДДВ
Носивост 400 кг Висина на подигање 10 м
Година 2010 Километража 1068 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Носивост 400 кг Висина на подигање 8.3 м
Година 2008 Километража 1525 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 400 кг Висина на подигање 12.2 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Висина на подигање 10.2 м
Година 2008 Километража 1586 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Носивост 250 кг Висина на подигање 5.35 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Носивост 300 кг Висина на подигање 10.2 м
Година 2007 Километража 694 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи