Филтри -

Индустриски опреми Hofmann

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Индустриски опреми Hofmann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
останата опрема за заварување Hofmann PRATO DIVISOR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Останата опрема за заварување
Година Километража Сила
Португалија, Mozelos VFR
аукција 1.000 €
Глодалица за метал
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Напон 400
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Напон 380
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Површински планер
Напон 380
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
нови фреза за дрво Hofmann Nutfräsmaschine нови фреза за дрво Hofmann Nutfräsmaschine
2
Контактирајте го продавачот
1.365 €
Фреза за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови фреза за дрво Hofmann Schwenkspindelfräse нови фреза за дрво Hofmann Schwenkspindelfräse нови фреза за дрво Hofmann Schwenkspindelfräse
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за рамнење Hofmann AHW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рамнење
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Машина за рамнење
Година 1973 Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови фреза за дрво Hofmann TF/TFS 1245 Automatik
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
8.300 €
Машина за дупчење со повеќе вретена
Година 1994 Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за прилагодување дебелина Hofmann AD 515
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за прилагодување дебелина
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови фреза за дрво Hofmann TF/TFS 1245 ECO- Ein- bzw. Zwei-Achsensteuerung für Fräshöhe und
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380/400
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Rosmalen
фреза за дрво Hofmann MU 2 фреза за дрво Hofmann MU 2
2
Контактирајте го продавачот
900 €
Фреза за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 1997 Километража Сила
Германија, Berlin
машина за згустување Hofmann D 512
1
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Машина за згустување
Година 2009 Километража Сила
Германија, Mecklenburg-Vorpommern
глодалица за метал Hofmann TFS 107 глодалица за метал Hofmann TFS 107
2
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Глодалица за метал
Година 2009 Километража Сила
Германија, Mecklenburg-Vorpommern
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи