Филтри -

Хидраулични зглобни платформи Niftylift

Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

141 огласа: Хидраулични зглобни платформи Niftylift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 8.7 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Висина на подигање 21 м
Година 2014 Километража 1218 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Висина на подигање 21 м
Година 2014 Километража 880 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
13.830 € PLN 59.900 PLN
Носивост 225 кг Висина на подигање 13.5 м Дофат на стрела 9.7 м Работна висина на подигање 15.5 м
Година 2011 Километража 3973 м/ч Сила
Полска, Paniówki
хидраулична зглобна платформа Niftylift 120 TET bi-energy хидраулична зглобна платформа Niftylift 120 TET bi-energy хидраулична зглобна платформа Niftylift 120 TET bi-energy
3
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Дофат на стрела 6.1 м Работна висина на подигање 12 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
аукција 4.372 € SEK 51.000 SEK
Носивост 200 кг Висина на подигање 10 м
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Носивост 225 кг Висина на подигање 15.4 м
Година 2009 Километража 647 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 17.1 м
Година 05/2013 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 12.2 м
Година 2012 Километража 907 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 12.2 м
Година 2019 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
37.950 €
Висина на подигање 21 м
Година 2012 Километража 1867 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 225 кг Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 7.5 м Работна висина на подигање 15 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
27.690 € PLN 119.900 PLN
Носивост 225 кг Работна висина на подигање 21 м
Година 2013 Километража 1353 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Носивост 225 кг Дофат на стрела 12.5 м Работна висина на подигање 21 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Bedum
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 17.1 м
Година 09/2014 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 17 м
Година Километража 215 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Висина на подигање 12.2 м
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Висина на подигање 1.7 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 450 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Контактирајте го продавачот
11.520 € PLN 49.900 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 10.2 м Дофат на стрела 6.1 м Работна висина на подигање 12.2 м
Година 2011 Километража 1004 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Висина на подигање 15.5 м
Година 2011 Километража 1137 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 12.2 м
Година 2013 Километража 790 м/ч Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се