Можеби ќе ве интересира
Затвори
JLG 2630 ES
JLG 2630 ES
6.445 €
JLG 10 RS
JLG 10 RS
9.176 €
JLG 2630 ES
JLG 2630 ES
5.025 €
JLG 1930 ES - 8 m (Haulotte Optimum 8, Genie GS-1932, Skyjack SJIII
JLG 1930 ES - 8 m (Haulotte Optimum 8, Genie GS-1932, Skyjack SJIII
4.785 €
JLG 2630 ES
JLG 2630 ES
5.003 €
JLG 2630 ES
JLG 2630 ES
5.134 €

Ножична платформа JLG 6RS

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/47
PDF
5.200 €
Нето цена
6.396 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел 6RS
Тип ножична платформа
Година на производство 01/2014
Прва регистрација 2014-07
Работни часови 375 м/ч
Носивост 227 кг
Вкупна тежина 1565 кг
Локација Полска Mikołów
Датум на објавување окт 14, 2021
Machineryline ID EN26613
Опис
Висина на подигање 8 м
Работна висина на подигање 8 м
Вкупни димензии 2.07 м × 0.81 м × 1.76 м
Мотор
Гориво електро
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Техничкиот преглед важи до 2022-07
Опис
Боја портокалов
Дополнителни информации
Полски
Podnośniki nożycowe JLG 6RS ( dostępne 3 szt. )

Rok produkcji 2014

Wysokość robocza 8m

Szerokość maszyny 0,81cm

Ciężar maszyny 1565kg

Podnośniki świeżo sprowadzone z Niemiec w bardzo dobrym stanie .

Zarejestrowane w Urzędzie Dozoru Technicznego

Gotowe do pracy.

Cena : 5,500 EUR / szt.


Kontakt :
Tel : 0048/662-020-797

E-mail : покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ножична платформа JLG 2630 ES JLG 2630 ES 6.445 € Ножична платформа 2012 590 м/ч Полска, Paniówki
ножична платформа JLG 10 RS JLG 10 RS 9.176 € Ножична платформа 2014 202 м/ч Полска, Pleszew
ножична платформа JLG 2630 ES JLG 2630 ES 5.025 € Ножична платформа 2008 717 м/ч Полска, Pleszew
ножична платформа JLG 2630 ES JLG 2630 ES 5.003 € Ножична платформа 2008 607 м/ч Полска, Paniówki
ножична платформа JLG 2630 ES JLG 2630 ES 5.134 € Ножична платформа 2008 683 м/ч Полска, Paniówki