Хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25J RT

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
9.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка GENIE
Модел Z45/25J RT
Тип хидраулична зглобна платформа
Година на производство 2002
Работни часови 3344 м/ч
Носивост 230 кг
Нето тежина 6570 кг
Дофат на стрела 7.65 м
Локација Белорусија Фаніпаль
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JP5721
Опис
Работна брзина 6 км/ч
Вкупни димензии 6.83 м × 2.29 м × 2.11 м
Висина на подигање 16 м
Мотор
Марка Deutz
Тип линиски
Гориво дизел
Потрошувачка на гориво 5 л/100км
Број на цилиндри 3
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 20144
Боја син, металик
Дополнителни информации
Руски
Номер 30
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45-25J RT  4*4 GENIE Z45-25J RT 4*4 11.300 € Хидраулична зглобна платформа 2002 3500 км Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 11.400 € Хидраулична зглобна платформа 2003 5335 м/ч Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 9.500 € Хидраулична зглобна платформа 2001 5500 м/ч Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25J RT 4*4 GENIE Z45/25J RT 4*4 9.300 € Хидраулична зглобна платформа 07/2001 5490 м/ч Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z45/25 GENIE Z45/25 9.500 € Хидраулична зглобна платформа 2001 4100 м/ч Белорусија, Фаніпаль
хидраулична зглобна платформа GENIE Z60/34 RT 4*4 GENIE Z60/34 RT 4*4 19.800 € Хидраулична зглобна платформа 2005 4300 км Белорусија, Минск