Филтри -

Компресори Boge

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Компресори Boge

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
стационарен воздушен компресор Boge S29-2
1
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки Притисок 8 бар
Година 2007 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Стационарен воздушен компресор
Притисок 22.6 бар
Година 2007 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.176 € PLN 13.530 PLN
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 3450 л/мин Притисок 8 бар
Година 2005 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Стационарен воздушен компресор
Година 2004 Километража 26225 м/ч Сила
Австрија, Hohenems
стационарен воздушен компресор Boge C15FD стационарен воздушен компресор Boge C15FD стационарен воздушен компресор Boge C15FD
3
Контактирајте го продавачот
3.803 € PLN 16.200 PLN
Стационарен воздушен компресор
Година 2014 Километража Сила
Полска
стационарен воздушен компресор Boge SLF40 стационарен воздушен компресор Boge SLF40 стационарен воздушен компресор Boge SLF40
3
Контактирајте го продавачот
4.342 € PLN 18.500 PLN
Стационарен воздушен компресор
Година 2006 Километража Сила
Полска
стационарен воздушен компресор Boge C15FD стационарен воздушен компресор Boge C15FD стационарен воздушен компресор Boge C15FD
3
Контактирајте го продавачот
3.803 € PLN 16.200 PLN
Стационарен воздушен компресор
Година 2014 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
2.743 € PLN 11.690 PLN
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 2660 л/мин Притисок 10 бар
Година 2007 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор набивачки Капацитет 1000 л/мин Притисок 10 бар Капацитет на резервоар 1000 л Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2018 Километража 700 м/ч Сила
Германија, Bergisch-Gladbach
стационарен воздушен компресор Boge Vlex 11R-8 стационарен воздушен компресор Boge Vlex 11R-8 стационарен воздушен компресор Boge Vlex 11R-8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Притисок 10 бар
Година 1993 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција 1.125 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2012 Километража Сила
Германија, Göttingen
стационарен воздушен компресор Boge S 50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2000 Километража Сила
Германија, Hanover
стационарен воздушен компресор Boge SF 60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки
Година 2002 Километража 18000 м/ч Сила
Германија, Hanover
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Стационарен воздушен компресор
Година 2000 Километража Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки Капацитет 1450 л/мин Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2001 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Стационарен воздушен компресор
Притисок 10 бар
Година Километража 36333 м/ч Сила
Германија, Bünde
стационарен воздушен компресор Boge VLEX65 стационарен воздушен компресор Boge VLEX65 стационарен воздушен компресор Boge VLEX65
3
Контактирајте го продавачот
3.028 € PLN 12.900 PLN
Стационарен воздушен компресор
Година Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
3.609 € PLN 15.380 PLN
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 3450 л/мин Притисок 8 бар
Година 2010 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
4.908 € PLN 20.910 PLN
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 3210 л/мин Притисок 10 бар
Година 2011 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Капацитет на резервоар 250 л
Година 2022 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 490 л/мин Капацитет на резервоар 250 л
Година 2022 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2022 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2022 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2022 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки Капацитет 2740 л/мин
Година Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се