Филтри -

Компресори Fiac

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Компресори Fiac

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор набивачки
Година Километража 402 м/ч Сила
Италија, Mariano Comense (CO)
стационарен воздушен компресор Fiac CRS 20 стационарен воздушен компресор Fiac CRS 20
2
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки Капацитет 1860 л/мин Притисок 10 бар Капацитет на резервоар 500 л Напон 400
Година 2010 Километража Сила
Литванија, Šlapšilė
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.775 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 1430 л/мин
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.975 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 1430 л/мин
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Veen
нови стационарен воздушен компресор Fiac High Quality Silent Schroefcompressoren
1
Контактирајте го продавачот
3.095 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 280 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
5.175 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 720 л/мин
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Veen
стационарен воздушен компресор Fiac SCS 598
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
мобилен компресор Fiac PONY AB 858
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Капацитет 830 л/мин Притисок 10 бар Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
стационарен воздушен компресор Fiac Silver
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
стационарен воздушен компресор Fiac ABV 300-360
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 350 л/мин Притисок 10 бар Капацитет на резервоар 270 л Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
преносен компресор Fiac 65 11+11LTS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преносен компресор
Притисок 10 бар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
стационарен воздушен компресор Fiac NEWSILVER 25HP
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки Притисок 10 бар Фреквенција на струја 50 Hz
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
3.575 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 450 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 720 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
нови стационарен воздушен компресор Fiac TDRY 24 luchtdroger 2350 L / min 13 Bar Air Dryer нови стационарен воздушен компресор Fiac TDRY 24 luchtdroger 2350 L / min 13 Bar Air Dryer
2
Контактирајте го продавачот
1.625 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 2350 л/мин
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преносен компресор
Капацитет на резервоар 200 л
Година 2003 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
1.225 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 1200 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
нови преносен компресор Fiac New Silver D 3 / 200 Silent 2.2 kW 280 L / min 10 Bar Elektrisch нови преносен компресор Fiac New Silver D 3 / 200 Silent 2.2 kW 280 L / min 10 Bar Elektrisch
2
Контактирајте го продавачот
4.125 €
Преносен компресор
Капацитет 280 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
нови преносен компресор Fiac New Silver D 20 / 500 Silent 15 kW 1900 L / min 10 Bar Elektrisc нови преносен компресор Fiac New Silver D 20 / 500 Silent 15 kW 1900 L / min 10 Bar Elektrisc
2
Контактирајте го продавачот
6.975 €
Преносен компресор
Капацитет 1900 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.975 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 860 л/мин
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
4.300 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 860 л/мин
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.475 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 860 л/мин
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Veen
нови преносен компресор Fiac High Quality Silent Schroefcompressoren met luchtketel
1
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Преносен компресор
Капацитет 280 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
5.275 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 1430 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
нови стационарен воздушен компресор Fiac New Silver D 5.5 / 200 Silent 4 kW 450 L / min 10 Bar Elektrisch нови стационарен воздушен компресор Fiac New Silver D 5.5 / 200 Silent 4 kW 450 L / min 10 Bar Elektrisch
2
Контактирајте го продавачот
4.775 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 450 л/мин
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Veen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се