Филтри -

Компресори CompAir

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

68 огласа: Компресори CompAir

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Капацитет 12500 л/мин
Година Километража 4834 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2007 Километража Сила
Франција, HUTTENHEIM
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Стационарен воздушен компресор
Година 2000 Километража 17000 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Стационарен воздушен компресор
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2015 Километража 13066 м/ч Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Притисок 7 бар
Година 2011 Километража 1379 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Притисок 7 бар
Година 2011 Километража 1379 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 6200 л/мин
Година 2004 Километража 19378 м/ч Сила
Холандија, Veen
стационарен воздушен компресор CompAir L18 RS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки Притисок 7.5 бар Капацитет на резервоар 500 л Напон 400
Година 2013 Километража Сила
Германија, Berlin
аукција 500 €
Преносен компресор
Година Километража 150118 м/ч Сила
Холандија, Westerbroek
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Капацитет на резервоар 12000 л
Година 1999 Километража 8800 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Мобилен компресор
Година Километража 1884 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Мобилен компресор
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Стационарен воздушен компресор
Притисок 13 бар Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2010 Километража Сила
Австрија, Hohenems
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мобилен компресор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 1980 Километража 2146 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2001 Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Мобилен компресор
Година 1980 Километража 6520 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
6.050 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2014 Километража 1761 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
стационарен воздушен компресор CompAir L75-13A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2015 Километража Сила
Германија, Metten
стационарен воздушен компресор CompAir MSK G15/ 10 AFUN 2 стационарен воздушен компресор CompAir MSK G15/ 10 AFUN 2 стационарен воздушен компресор CompAir MSK G15/ 10 AFUN 2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 1996 Километража 36664 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Капацитет 27000 л/мин
Година 2014 Километража 6000 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Мобилен компресор
Година 2010 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки
Година Километража Сила
Полска, Zamość
Контактирајте го продавачот
20.450 € BGN 40.000 BGN
Преносен компресор
Тип на компресор навртувачки Притисок 12 бар
Година 2003 Километража 3816 м/ч Сила
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Тип на компресор навртувачки
Година 2004 Километража Сила
Полска, Zamość
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се