Филтри -

Градежни машини од Полска

Резултати од пребарување: 4862 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4862 огласа: Градежни машини од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Полска
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.700 € PLN 255.000 PLN
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 10995 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Hurtownia Olejów i Paliw Olkop Gabriel Kropkowski
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.460 € PLN 155.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 14785 м/ч Сила
Полска, Orońsko
Контактирајте го продавачот
122.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 7 м
Година 2009 Километража 161000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел ATF 45-3 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м
Година 2005 Километража 132000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50.4 м Дофаќач 1.6 м
Година 2003 Километража 278000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 1998 Километража 140000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2009 Километража 185000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 1999 Километража 208000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1040 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 48000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м
Година 1997 Километража 204000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 30 city Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 13 м
Година 2007 Километража 175000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел GMK 4080 Висина на подигање 67 м Дофат на стрела 51 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 131000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2006 Километража 186000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T 370 Висина на подигање 37 м Носивост 350 кг
Година 07/2002 Километража 133000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
479.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5220 Висина на подигање 105 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м
Година 2008 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 31.2 м
Година 09/2000 Километража 200000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-2L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2008 Километража 96000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел ATT 350 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м
Година 06/2000 Километража 64000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 06/2007 Километража 148000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел ATF 50G-3 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 91000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м
Година 06/2001 Километража 159000 км Сила
Полска, Częstochowa
автодигалка LIEBHERR LTM 1045 автодигалка LIEBHERR LTM 1045
2
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м
Година 2003 Километража 156000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 01/2009 Километража 85000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4862 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се