Machineryline » Градежни машини » Градежни машини - Киргистан
Филтри -

Градежни машини - Киргистан

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Градежни машини - Киргистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
нови багер на тркала SINOMACH 140 нови багер на тркала SINOMACH 140
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 2 Брзина 37 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
нови натоварувач со тркала SINOMACH 955T нови натоварувач со тркала SINOMACH 955T нови натоварувач со тркала SINOMACH 955T
3
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.190 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
170.000 US$ EUR ≈ 158.200 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
нови багер-натоварувач JCB 1CX нови багер-натоварувач JCB 1CX
2
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.450 €
Багер-натоварувач
Година 04/2023 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
нови багер на тркала XCMG XE150wb
1
Контактирајте го продавачот
147.800 € KGS 13.930.000 KGS
Багер на тркала
Евро Euro 4 Брзина 30 км/ч
Година 12/2021 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.980 €
Мини натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 1750 кг Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 107.000 €
Багер-натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
Контактирајте го продавачот
240.000 US$ EUR ≈ 223.400 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 08/2021 Километража 7 м/ч Сила
Киргистан, Бишкек
Контактирајте го продавачот
270.000 US$ EUR ≈ 251.300 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 04/2021 Километража Сила
Киргистан, Бишкек
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се