Филтри -

Градежни машини од Холандија

Резултати од пребарување: 8558 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8558 огласа: Градежни машини од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 3643 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
127.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 377075 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 11500 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 17825 кг
Година 01/2012 Километража 472533 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вакуум багер
Евро Euro 6 Модел DINO SAUGBAGGER
Година 2014-10-27 Километража 12922 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Вакуум багер
Носивост 8120 кг
Година 05/2001 Километража 329638 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 8520-K8 + JIB FJ 1200-K6 Носивост 12525 кг
Година 11/2011 Километража 418000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вакуум багер
Евро Euro 5 Модел DINO 12
Година 2011-10-18 Километража 236455 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 622 E-8 Носивост 11695 кг
Година 2013 Километража 270000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11265 кг
Година 2012 Километража 223000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел 685/6S + JIB 6S Носивост 12935 кг
Година 06/2020 Километража 65000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел PK 53002-SH E
Година 10/2015 Километража 301000 км Сила
Холандија, Heteren
автодигалка Terex TC 40 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 37.5 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2008 Километража 127000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел PK 26002-EH E Носивост 15975 кг
Година 11/2014 Километража 249000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 18450 кг
Година 06/2007 Километража 206000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел F 820RA.2.28 XHE-Dynamic Носивост 6700 кг
Година 11/2017 Километража 283000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел F1650 RA.2.28 XHE- DYNAMIC + JIB Носивост 3515 кг
Година 05/2017 Километража 173000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел 5020 K6+ JIB FJ 1000- K4 Носивост 15650 кг
Година 12/2016 Километража 744000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 5020-K6 + JIB FJ 1000-5 Носивост 14035 кг
Година 12/2013 Километража 315000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 6020-OK6 + JIB FJ 1200-K6 Носивост 13565 кг
Година 06/2012 Километража 144000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вакуум багер
Евро Euro 5 Модел ESE 40/10-DV-K
Година 01/2011 Километража 112871 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел PK 74002 E + JIB PJ 170 E Носивост 14925 кг
Година 05/2009 Километража 372000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел PK 50002-EH D + JIB PJ 100 C Носивост 10540 кг
Година 01/2018 Километража 295000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел THOR K6 + JIB K6 ( 85 Ton/meter kraan ) Носивост 10940 кг
Година 01/2009 Километража 383000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража 230 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 6
Година 2015-04-22 Километража 75850 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8558 огласа
Прикажи