Филтри -

Градежни машини од Белгија

Резултати од пребарување: 1313 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1313 огласа: Градежни машини од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Белгија
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 18.3 м
Година 2024 Километража 8 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 18.3 м
Година 2024 Километража 9 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 18.3 м
Година 2024 Километража 4 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 5.77 м
Година 2020 Километража 122 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 5.77 м
Година 2020 Километража 199 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.350 €
Ножична платформа
Висина на подигање 5.77 м
Година 2021 Километража 167 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел KR 200 Висина на подигање 26.7 м Дофаќач 7 м Капацитет на крајот на стрелата 20 т
Година 06/1990 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел KR 300 Висина на подигање 30 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 06/1991 Километража Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел QY20 + JIB
Година 2006 Километража Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 07/2007 Километража 5250 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.81 м Носивост 230 кг
Година Километража 4104 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
59.450 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2006-11-29 Километража 367591 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 6
Година 01/2021 Километража 2700 м/ч Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 4500 кг
Година 11/1996 Километража 3753 м/ч Сила
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Maasmechelen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Maasmechelen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 20.5 м Носивост 12000 кг
Година 2009 Километража 500000 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2009 Километража 80000 км Сила
Белгија, Gent
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2008-09-10 Километража 422881 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 70 м Носивост 16000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.1 т
Година 2002 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
37.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 607 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Мини багер
Година Километража 6342 м/ч Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 €
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 5766 м/ч Сила
Белгија, Heusden-Zolder
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Мини багер
Година Километража 1420 м/ч Сила
Белгија, Middelkerke
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Ножична платформа
Носивост 360 кг
Година 2008 Километража 193 м/ч Сила
Белгија, Beloeil
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1313 огласа
Прикажи
Претплати се