Вентилатор на парно BOMAG 05802664 05802664 за фреза за асфалт

PDF
вентилатор на парно BOMAG 05802664 05802664 за фреза за асфалт
вентилатор на парно BOMAG 05802664 05802664 за фреза за асфалт
вентилатор на парно BOMAG 05802664 05802664 за фреза за асфалт слика 2
вентилатор на парно BOMAG 05802664 05802664 за фреза за асфалт слика 3
вентилатор на парно BOMAG 05802664 05802664 за фреза за асфалт слика 4
вентилатор на парно BOMAG 05802664 05802664 за фреза за асфалт слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  вентилатор на парно
Број на дел:  05802664
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  6.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777010518-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!