Управувачка единица Caterpillar 950G за багер

PDF
управувачка единица Caterpillar 950G за багер
управувачка единица Caterpillar 950G за багер
управувачка единица Caterpillar 950G за багер слика 2
управувачка единица Caterpillar 950G за багер слика 3
управувачка единица Caterpillar 950G за багер слика 4
управувачка единица Caterpillar 950G за багер слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  управувачка единица
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009480-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи