Финишер за бетон Gomaco Commander III

PDF
финишер за бетон Gomaco Commander III
финишер за бетон Gomaco Commander III
финишер за бетон Gomaco Commander III слика 2
финишер за бетон Gomaco Commander III слика 3
финишер за бетон Gomaco Commander III слика 4
финишер за бетон Gomaco Commander III слика 5
финишер за бетон Gomaco Commander III слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
75.000 US$
≈ 69.670 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Gomaco
Модел:  Commander III
Тип:  финишер за бетон
Година на производство:  2001
Работни часови:  3667 м/ч
Нето тежина:  13381 кг
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  US1561
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Финишер за бетон Gomaco Commander III

Англиски
Used Gomaco Commander III Slipform Paver for sale
3-track
3 Trimmer Heads included
Additional Molds optional
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Gomaco GP 4000 265.000 US$ Финишер за бетон 1997 1865 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Gomaco GP 4000 185.000 US$ Финишер за бетон 1995 9879 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Gomaco GT-3200 40.000 € Финишер за бетон 2007 3370 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Gomaco CIII X 4-track цена на барање Финишер за бетон 2003 8380 м/ч Германија
Gomaco GT4400 цена на барање Финишер за бетон 2015 7000 м/ч Германија