Булдожер FIAT AD14 (PIEZAS / DESGUACE) за делови

PDF
булдожер FIAT AD14 (PIEZAS / DESGUACE) за делови
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка FIAT
Модел AD14 (PIEZAS / DESGUACE)
Локација Шпанија Uxes
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 17D0484-0
Состојба
Состојба по резервни делови

Дополнителни информации — Булдожер FIAT AD14 (PIEZAS / DESGUACE) за делови

Шпански
Maquina completa para desguace (Piezas)
Cardilla / Diferencial / Eje / Mando final
Brazo / Balancín / Botellas / Corona de giro
Cabina / Puertas / Asiento
Reductor de giro / Distribuidor / Motor hidráulico
Rodillos / Cadenas / Bomba de giro
Vendemos y transportamos a todo el mundo
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи