Филтри -

Булдожери Shantui

Резултати од пребарување: 206 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

206 огласа: Булдожери Shantui

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Евро Euro 2 Ширина на ралник 3725 мм
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Евро Euro 4
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Евро Euro 4
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Евро Euro 5 Длабочина на обработка 5400 мм
Година 02/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.430 €
Евро Euro 3
Година 01/2020 Километража 880 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Евро Euro 2
Година 2013 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Евро Euro 3 Ширина на ралник 3750 мм
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Евро Euro 3
Година 02/2021 Километража 680 м/ч Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
18.840 US$ EUR ≈ 17.690 €
Евро Euro 3 Висина на подигање 930 мм Длабочина на обработка 590 мм Ширина на ралник 3185 мм
Година 2021 Километража 711 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
23.999 US$ EUR ≈ 22.530 €
Ширина на ралник 3388 мм
Година 05/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
59.670 € CNY 460.000 CNY
Година 2022 Километража Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
46.700 € CNY 360.000 CNY
Година 2023 Километража Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.040 €
Година 02/2023 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.410 €
Евро Euro 3 Ширина на ралник 560610700000 мм
Година 2022 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.980 €
Евро Euro 2 Висина на подигање 1149 мм Длабочина на обработка 540 мм Ширина на ралник 3388 мм
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Евро Euro 2 Висина на подигање 1315 мм Длабочина на обработка 3725 мм Ширина на ралник 3725 мм
Година 2018 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Висина на подигање 1315 мм Длабочина на обработка 3725 мм Ширина на ралник 3725 мм
Година 2022 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Ширина на ралник 4 мм
Година 06/2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 540 мм Длабочина на обработка 540 мм Ширина на ралник 3370 мм
Година 07/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Година 2021 Километража 1036 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 206 огласа
Прикажи
Претплати се