Филтри -

Ножични платформи од ЗНД

Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи: 101 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Висина на подигање 15.1 м
Година 2008 Километража 3252 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Работна брзина 6 км/ч Висина на подигање 17.2 м
Година 2002 Километража 2500 км Сила
Белорусија, Фаніпаль
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Работна брзина 6 км/ч Висина на подигање 22.5 м
Година 2000 Километража 3800 км Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 680 кг
Година 2008 Километража 2400 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
28 € / ден
Носивост 680 кг Висина на подигање 15.2 м
Година 2008 Километража 2000 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
16 € / ден
Носивост 330 кг Висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа MEC 2647 ножична платформа MEC 2647 ножична платформа MEC 2647
3
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Носивост 454 кг Висина на подигање 9.8 м
Година 08/2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа GENIE GS3246 ножична платформа GENIE GS3246 ножична платформа GENIE GS3246
3
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 318 кг Висина на подигање 11.75 м
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 681 кг Висина на подигање 14.5 м
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа SKYJACK SJ 9250
1
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 17.2 м
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа MEC 2633 ножична платформа MEC 2633
2
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Година 04/2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Висина на подигање 14.5 м
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 09/2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа MEC 3772 ножична платформа MEC 3772
2
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 340 кг Висина на подигање 13.1 м
Година 08/2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Работна брзина 5 км/ч Висина на подигање 22.5 м
Година 2001 Километража 4200 м/ч Сила
Белорусија, Фаніпаль
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се